WhatsApp
Asgari ücret artışından dolayı fiyatlar güncellenmektedir.

Firmamız:

Firmamız, Otellerimizin ihtiyaçlarını en iyi şartlarla sağlamak amacıyla İstanbul'da kurulmuş olup Türkiye'deki tüm otellerimize hizmet etmektedir.

Sitemizde göreceğiniz ürünler örnek ürünler olup ihtiyacınız olacak diğer ürünler için lütfen bize mesaj gönderin veya arayınız. Talepleriniz en kısa sürede değerlendirilerek size dönülecektir.

Görüş ve önerileriniz için lütfen bizi bilgilendiriniz.

 

Hizmetimiz:

Firmamız kalite ve hizmet anlayışını “mükemmele ulaşma” tutkusuyla özetlemektedir.

Sektöründe başarılı firmalar arasına girmeyi hedefleyen firmamız siz değerli müşterilerine hizmet vermekten gurur duyar.

 

Kalite politikamız:

Müşteri odaklı süreç yaklaşımımızın ve sürekli iyileştirme prensibimizin gereği olarak; müşterilerimizin değişen, gelişen ihtiyaç ve beklentilerini en üst seviyede sağlamak ve en iyi iş sonuçlarını elde edilebilmek için, tüm iş süreçlerinin çalışanların katılımı ile sürekli iyileştirilmesi, hızlı, etkin ve ekonomik çözümler üreterek, sürekli gelişmeyi ve ilerlemeyi sağlayabilen, etik değerlere saygılı, eğitimden asla taviz vermeyen, ülkemizde ve  dünya üzerinde rekabet gücü yüksek olan bir firma kültürü oluşturmaktır.

 

Vizyonumuz:

Ülke çapında en iyi üretim ve hizmeti sağlayan firma olmak ve aynı hedeflerle dünyada daha geniş alanlara yayılmak.

 

Misyonumuz:

Hedeflerimize ulaşma yolunda, çağdaş bilgi ve teknolojileri kullanarak, kuruluşumuzda kalite anlayışını, şeffaflığı, katılımcı yaklaşımı ilke edinmek ve tüm iş ortaklarımıza değer katacak şekilde bir yönetim şekli sunmak

cicek
resim

FİYATLAR STOKLAR İLE SINIRLIDIR.